Skubi pagalba Jūsų nešiojamam kompiuteriui

Atliekame visapusišką nešiojamų, kompiuterių remontą. Ekranų keitimas, čipų litavimas, aplietų kompiuterių remontas, klaviatūrų keitimas, operacinių sistemų perrašymas, virusų naikinimas, kompiuterio komponentų pardavimas, naujų dalių užsakymas, išlūžusių vyrių keitimas, išlūžusių jungčių keitimas, maitinimo šaltinių remontas (pardavimas), kompiuterių diagnostika, motininių plokščių remontas. Visi sudėtingi nešiojamų kompiuterių darbai atliekami su specialia įranga, todėl galime užtikrinti aukštą atliktų darbų kokybę..

Neveikia kompiuteris ar kitos problemos su kompiuteriu? Neverta taisyti pačiam. Kam savarankiškai lysti į sudėtingą kompiuterio architektūrą. Neverta greitai bandyti suprasti ir išmokti operacinės sistemos plonybes. Specialistas padarys viską greičiau, kokybiškiau ir su garantija.

Visų kompiuterių pagalba – kompiuterinis servisas specializuojasi kompiuterių remontu ir aptarnavimu bei programiniu palaikymu.

Mes remontuojame visų gamintojų nešiojamus ir stacionarius kompiuterius. Kompiuterių remontas užtruks trumpiausią laiką, jeigu reikės mes galime remonto laikui duoti pakaitinį kompiuterį. Visiems darbams suteikiama garantija.

Mes pasistengsime, kad Jūsų kompiuterio remontas Jums nesuteiktų nepatogumų.

Profesionalus kompiuterių remontas Kaune mūsų servise. Darbus atliekame pagal gamintojų reikalavimus ir rekomendacijas, aptariame alternatyvas ir ieškome geriausio kainos ir kokybės sprendimo. Malonus ir greitas aptarnavimas garantuotas. Registracija telefonu: +370 6 2233600 arba el. paštu info@elts.lt

Skubus kompiuterio remontas:

Nešiojamų kompiuterių remontas nešiojamų kompiuterių remontas Nešiojamų kompiuterių remontas skubus kompiuterio remontas elts 300x200

Nešiojamų kompiuterių remontas

Neretai pasitaiko atvejų, kai kompiuteris tiesiog labai reikalingas, o jis ėmė ir sugedo. Tokiais atvejais ateina į pagalba mūsų paslauga „skubus kompiuteriu remontas“ Skubus kompiuteriu remontas, tai toks remontas, kai Jūsų kompiuteris bus pradedamas remontuoti iš karto be jokios eilės. Toks skubus remontas kainuoja kiek brangiau, bet ta kaina nuo įprastos skiriasi neženkliai. Be to mūsų meistrams patikėti skubų kompiuterio remontą tikrai verta, nes kas, jei ne profesionalai gali greitai, ir be klaidų nustatyti tikslų kompiuterio gedimą.