Nuotolinė pagalba

Nemaža dalis kompiuterių gedimų gali būti išsprendžiama nuotoliniu būdu. Tai yra patogus, greitas ir saugus būdas susitvarkyti su Jums iškilusiomis IT problemomis. ELTS Jums siūlo nuotolinės pagalbos paslaugą.

Kaip tai veikia?

Viskas labai paprasta. Jums tereikia parsisiųsti nedidelę programą, paleisti ją ir paskambinus telefonu +370 622 33600, mūsų specialistai prisijungę išspręs Jūsų problemą.

Ar tai patikima?

Kompiuterių gedimų sprendimas nuotoliniu būdu yra vienas saugiausių būdų Jūsų problemoms spręsti. Jums nebereikės nerimauti, kad kažkas tvarkys Jūsų IT įrangą neprofesionaliai ar pasieks medžiagą, kurios nenorėtumėte viešinti. Jūsų kompiuteris bus taisomas kvalifikuotai ir atsakingai – viską matysite savo akimis! Kiekvienas mūsų specialistų atliekamas veiksmas bus matomas Jūsų kompiuterio ekrane. Esant reikalui, bet kuriuo momentu galėsite nutraukti sesiją ir sustabdyti darbą.

Su nuotolinės pagalbos paslauga galima išspręsti daugybę klausimų:

✔ Naujų įrenginių prijungimą prie kompiuterio (sisteminės plokštės tvarkyklės, bevielio ryšio stotelės ar modemai, spausdintuvai ir skeneriai + sisteminis suderinimas naudojimuisi keliais kompiuteriais vienu metu, web kameros, vaizdo kortos, garso kortos, TV-Tuneriai, ekranai, televizoriai ir t.t.)

✔ Virusų ir šnipinėjančių programų šalinimą.

✔ Prarastų elektroninio pašto laiškų atstatymą, elektroninių pašto dėžučių prijungimą ir t.t.

✔ Kelių kompiuterių sujungimą bendrame tinkle, duomenų apsikeitimui tarpusavyje (tinkamai viską suderinus galima iš bet kurio kompiuterio tinkle permetinėti vienas kitam bet kokius duomenis – dokumentus, nuotraukas, filmus ir t.t. (tai ypač naudinga įmonėse duomenų kopijų laikymui, ar archyvavimui)).

✔ Operacinės sistemos maximalų spartinimą (atlikus šiuos darbus, kompiuterio programinės įrangos užsikrovimo ir naudojimosi jomis sparta padidės maždaug 20-30%).

✔ Įvertinti kompiuterio techninę būklę (žinoma jei užsikrauna operacinė sistema).

✔ Įvairių programų suderinimą kad puikiai veiktų, ar tiesiog jų įdiegimą (kiekvienos programos suderinimas vyksta taip, kad programa, keik įmanoma, pasiektų maximalią spartą pagal esamą kompiuterio techninę konfigūraciją).

✔ Duomenų išsaugojimą (particijos standartinė ir RAW kopija) ir archyvavimą (jei staiga pradeda sklisti įvairūs garsai iš kietojo disko, ar pasidarė įtartina dėl kompiuterio stabilaus veikimo).

✔ Ir žinoma įvairių kitų sprendimų kuriuos įmanoma atlikti nuotoliniu būdu.

„TeamViewer“ „Windows“ operacinei sistemai

Užmegzkite gaunamus ir siunčiamus nuotolinius ryšius palaikymui realiuoju laiku arba prieigai prie kitų kompiuterių. Dalyvaukite susitikimuose ir pateiktyse, susirašinėkite su kitais žmonėmis arba grupėmis, o taip pat naudokitės vaizdo skambučiais. Atsisiuntę ir įdiegę šią programinę įrangą, savo pirmąjį ryšio seansą galėsite užmegzti per kelias sekundes.

Parsisiųsti „TeamViewer“ skirta „Windows“ 
Parsisiųsti „TeamViewer“ skirta „Mac“
Parsisiųsti „TeamViewer“ skirta „Linux“

Nuotolinė pagalba nuotoline pagalba Nuotolinė pagalba win quicksupport 211x300

Nuotolinė pagalba